Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStoisko informacyjne na XII Targach Międzynarodowych „Uzbekistan Agrotech Expo-2017” w Taszkencie w dniach 30 maja – 2 czerwca 2017 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Jacek Michalski | 2017-07-31 12:18:30
targi w uzbekistanie

Targi w Uzbekistanie

W dniach 30.05 – 02.06.2017 r. w kompleksie „Uzexpocentr” w Taszkencie odbyły się, zorganizowane pod patronatem Rządu Republiki Uzbekistanu przez Ministerstwo Handlu Zagranicznego, Ministerstwo Rolnictwa i Gospodarki Wodnej, Ministerstwo Gospodarki, IHP, Radę Farmerów, „Uzagrotehsanoatholding” S.A. targi międzynarodowe:

- XII Specjalistyczna Wystawa Międzynarodowa „Uzbekistan Agrotech Expo-2017” (urządzenia i technologie dla kompleksu rolno-przemysłowego),

- VI Specjalistyczna Wystawa Międzynarodowa „Uzbekistan Agromash Expo-2017” (maszyny i urządzenia rolnicze).

W obu imprezach uczestniczyło łącznie ponad 50 firm z 15 krajów świata i ponad 70 firm z Uzbekistanu. Zaprezentowały one technologie i sprzęt przetwórczy dla przemysłu owocowo-warzywnego i mięsno-mleczarskiego, sprzęt do produkcji mąki i pasz, urządzenia pakujące, wyposażenie szklarni, ferm zwierzęcych i drobiowych, technologie i urządzenia dla sadownictwa, maszyny garbarskie, tekstylne i chemiczne. Z własnymi stoiskami wystąpiły także uzbekistańskie banki komercyjne i firmy leasingowe.

Wg organizatorów, tegoroczne wystawy zwiedziło ponad 5 tys. osób.

Polska była reprezentowana przez stoisko informacyjno-promocyjne WPHI Ambasady RP i pracujących na nim przedstawicieli firmy Abplanalp oraz stoisko UniMasz. Z okazji wystaw Wydział wydał katalog „Maszyny, urządzenia, technologie dla rolnictwa i produkcji artykułów spożywczych”, przedstawił materiały makroekonomiczne oraz oferty indywidualne polskich producentów i eksporterów.